Opublikowano Dodaj komentarz

Jesteś ważna. -10% na Dzień Mamy w KajtkoweLove

Kiedy w naszym życiu pojawia się dziecko, skupiamy na nim praktycznie całą swoją uwagę. To zupełnie normalne – mamy pod opieką małą istotę, która potrzebuje nas 24 na dobę. Może być to kłopotliwe, szczególnie na początku. Zupełnie nowa sytuacja, obowiązki, ogromna odpowiedzialność, nieprzespane noce i miłość – taka, którą trudno porównać z jakąkolwiek inną.

Mimo tych wszystkich trudności, chcemy Wam przypomnieć, że te wszystkie chwile miną. Z dnia na dzień będzie coraz łatwiej, a macierzyństwo będzie dużo prostsze. Niektóre rzeczy przestaną mieć miejsce, inne przejdą do codzienności – niezależnie od tego jakie emocje teraz w sobie nosisz, jesteś najlepszą mamą jaką możesz być dla swojego dziecka. Pamiętaj o tym. 

Dzień Matki to wyjątkowy dzień. To właśnie wtedy warto pamiętać o tym, że oprócz najlepszych na świecie matek, jesteście też cudownymi osobami. Dbanie o siebie, zarówno w zakresie fizycznym jak i psychicznym jest niezwykle istotne, żeby zachować równowagę w życiu. Jak to zrobić, kiedy brakuje czasu, snu, doby na ogarnięcie wszystkich obowiązków? 

Z tej okazji KajtkoweLove udostępnia promocję: -10% na wszystkie nieprzecenione produkty. Spraw sobie prezent, bo zasługujesz na odrobinę luksusu! Domowe spa nie musi trwać godzinami. Zrób peeling solny pod prysznicem, dzięki któremu Twoja skóra będzie gładka i oczyszczona. Dodatkowo zapach czekolady i miodu na pewno obniży poziom stresu i ukoi zmęczone ciało. A co później? Eliksir brzmi magicznie i właśnie taki jest – naturalne olejki, witaminy oraz baza z ogórka odżywi i nawilży twarz żeby podkrążone oczy nie były więcej problemem! 

W tym wszystkim nie zapominamy o zbliżającym się Dniu Dziecka. Najważniejszy jest czas spędzony razem (i to rekomendujemy!), ale mały upominek sprawi radość całej rodzinie – szczególnie, jeśli zdecydujemy się na instrumenty muzyczne. Dla mniejszych pociech cymbałki, a dla większych gitara. Możecie śpiewać, tańczyć i tupać do rytmu wspólnie lub osobno. A może ktoś z rodziny gra na instrumencie i będzie mógł się dogrywać? Umuzykalnianie od najmłodszych lat jest istotne dla rozwoju dziecka – no a teraz macie idealną okazję do zakupu sensorycznych zabawek! 

Czekamy na Was z promocją do 2 czerwca do końca dnia! Wszystkie nieprzecenione produkty -10% – dla Ciebie, dla Twojego dziecka, dla całej rodziny.

Dodaj komentarz