O nas

Cześć jestem Kajtek. Tak naprawdę to dzięki mnie powstał ten sklep, ale ciii – moja mama o tym głośno nie mówi.

A teraz tak na poważnie 😊
Od niedawna jestem mamą małego szkraba, który wywrócił mój świat o 180 stopni. Ale nie ukrywam, że to cudowna historia. I tak na prawdę pomysł o powstaniu tego miejsca zrodził się całkiem niedawno. Ja i Kajtek uwielbiamy rzeczy ładne, estetyczne i praktyczne. I postanowiliśmy zebrać wszystkie takie produkty właśnie tu. Wiele z nich przetestowałam sama, inne nadal testuję, a ponieważ przede mną jeszcze wiele fantastycznych chwil, będę testować je dalej.
Znajdziecie tu wiele. Są książeczki, bo czytanie od pierwszych dni życia jest niezwykle ważne, ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji naszych maleństw, wszystko dzięki czemu zapełnicie brzuszek niejadkowi. Zapewnimy również spokojny sen dzięki szerokiej gamie kokonów, śpiworków i pościeli. Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie najpiękniejsze zabawki, a także grzechotki, gryzaki i wiele innych rzeczy, dzięki którym Wasze wspólne chwile będą piękniejsze i niezapomniane.
Wszystkie produkty, które znajdziecie w naszym sklepie, spełniają normy bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty, dzięki czemu mamy pewność, że będą w najlepszy sposób służyć rozwojowi waszych pociech.