O nas

Cześć jestem Kajtek. Tak naprawdę to dzięki mnie powstał ten sklep, ale ciii – moja mama o tym głośno nie mówi.

Kajtek

A teraz tak na poważnie 😊

Od niedawna jestem mamą małego szkraba, który wywrócił mój świat o 180 stopni. Ale nie ukrywam, że to cudowna historia. I tak na prawdę pomysł o powstaniu tego miejsca zrodził się całkiem niedawno. Ja i Kajtek uwielbiamy rzeczy ładne, estetyczne i praktyczne. I postanowiliśmy zebrać wszystkie takie produkty właśnie tu. Wiele z nich przetestowałam sama, inne nadal testuję, a ponieważ przede mną jeszcze wiele fantastycznych chwil, będę testować je dalej.

Znajdziecie tu wiele. Wszystko dzięki czemu zapełnicie brzuszek niejadkowi. Zapewnimy spokojny sen dzięki szerokiej gamie kokonów, śpiworków i pościeli. Na naszych wirtualnych półkach znajdziecie najpiękniejsze przytulanki, a także grzechotki, gryzaki i wiele innych rzeczy, dzięki którym Wasze wspólne chwile będą piękniejsze i niezapomniane.

Wszystkie produkty, które znajdziecie w naszym sklepie, spełniają normy bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty, dzięki czemu mamy pewność, że będą w najlepszy sposób służyć rozwojowi waszych pociech.