Opublikowano Dodaj komentarz

Nowości od Sleepee !

Pojawiły się nowości od Sleepee!
To polska firma, specjaliści od snu 😴 Sleepee to linia produktów ułatwiających spokojny i długi odpoczynek Waszych Pociech👶🏻
Fantastyczne jest to, że możecie mieć cały zestaw, czyli rożek, śpiworek, podusie, prześcieradło, gniazdko i matę do zabawy , z tym samym wzorem i kolorem. 
Dla mnie i Kajtka absolutnym „must have” jest gniazdko niemowlęce/ kokon. Nie wyobrażam sobie życia bez tego pomocnika. Służy nam w dzień jako zabezpieczenie przed wyturlaniem z kanapy. Kiedy wieczorem maluch w nim zaśnie, jest go łatwiej przenieść do łóżeczka. Zabieramy go też na każdy wyjazd, żeby Kajtek czuł się jak w domu. Jest trochę naszym łóżeczkiem turystycznym. Można bez podkładania dodatkowych warstw położyć w nim dziecko na podłodze. Kokon ma wyjmowany miękki materacyk.
Kolejnym „must have” jest śpiworek. Całe noce walczyłam i co chwilę przykrywałam Kajetana ( uwielbia się odkopywać ). Śpiworek zakończył tą nierówną walkę😊 wygrałam ! Mały nie marznie ani nie przegrzewa się w nocy. Śpiworki Sleepee są ultra wygodne w użytkowaniu dzięki dwustronnemu zamkowi. Dodatkowo są tak skonstruowane, aby nie krępować ruchów.
Zachęcamy do obejrzenia i zakupu produktów Sleepee.
Pozdrawiamy !
Kajtek i Olga 😗

Dodaj komentarz